Samsung Sıfır Telefon Aldım Kapanıyor.

Bülent Z. |

KVK Store'dan Samsung Galaxy S4 mini cep telefonu aldım. Sıfır kutusunda.2 yıl garantili aldığım gün açtım kurarken kendi kendini kapatıp açıyor. Sonra menüye giriyorum bir iki saniye sonra kapanıyor. Servise verdim İzmir Başarı servis. Bana dedikleri hata yok. Orijinal mikro sim kartı takın. Telefonu açmıyor ondan sorun dediler. Tamam da arkadaş bu telefona ben kart takmadan kapanıyor. Ne alaka kart. Kartsız kullanıyorum yine kapatıyor. Ne alaka. Değiştirilmesini istiyorum. Son çare mahkemeye gideceğiz.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  17:00

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ağustos
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi