Samsung Sıfır Klimam Arızalı Çıktı!

Ahmet D. |

02/07/2013 tarihinde aldığım Samsung Boracay 18 000 BTU klimayı 1 ay süreyle soğutmama sorunu nedeniyle kullanamadım. Daha sonra servise haber verdim ve üründe gaz kaçağı olduğunu ve gazının bittiği için soğutmadığı söylendi. Kış ayının gelmesiyle de ilk defa sıcak ayarda çalıştırdığımızda da önce hiç hava vermediğini, daha sonra da odayı ısıtmadığını fark ettim.

Servisi çağırdım. Radyatörün delik olduğu, parçanın gelmesinin de 10 günü bulacağı söylendi. 4 aylık olan ve sıcak ayarı hiç kullanılmayan klimanın bu kadar kısa sürede arıza vermesini üretim hatasına bağlıyorum. Samsung almamın sebebi markanın verdiği güvenden kaynaklanıyordu ama yanılmışım.

Etiketler :

Isıtma Problemi Soğutma Problemi Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Kasım
  12:32

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 26 Kasım
  08:29

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,