Samsung Sıfır Dolabın İadesini Yapmıyor!

Mustafa D. |

Buzdolabına kurulama gediği akşamı Samsung buzdolabının buzluğu çatladı, değişim istedim başka gön derdiler, onu da açmaya geldikler ve cihaz soğutmadı. Servisi aradım tamir olacak dediler istemedim ücret iade istedim iade yok dediler. En az 4 defa bozulması gerekli dediler. Yaklaşık bir aydır dolapsız duruyoruz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Tamir Süresi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  06 Kasım
  19:35

  samsung müşteri hizmetlerin den dönüş yapıl ancak cihazın değişme lüksü yok olduğunu söylediler sebebleri ise 30 iş gününnü geçtiğini söylediler fakat ben arızayı makineyi aldığım gün bildirdim ve bini 21 gün oyalayıp yenisini getirdiler gelen cihazın da bozuk olduğunu söyledim ve yine beklettiler buna rağmen değişim olmucak dediler nereye baş vurursanız vurun dediler

 • 06 Kasım
  13:21

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Kasım
  23:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi