Samsung Sıfır Cihazımın Ana Kartı Ve 2 Parçası Daha Değişti.

Onur Ö. |

07.11.2014 tarihinde Avea bayisinden almış olduğum garantili Samsung Note3 telefonu şarj ve donma şikayeti ile servise götürdüm 10.12.2014. Anakart, batarya ve bir parça daha değişti. Servisten aldım 2. gün aynı sorunların devam etmesinden dolayı tekrar geri götürdüm. Şuan serviste ve telefonla bilgi aldığımda herhangi bir problemin olmadığı söyleniyor.

Samsung Genel Müdürlüğü arıyorum cevap verilmiyor. Çağrı merkezi servise tekrar yönlendiriyor. Avea bayisi ve çağrı merkezi bizden sadece satın alıyorsunuz yardımcı olamayız ama ücretini bize ödemeye devam edeceksiniz 24 ay müşterimiz olmak zorundasınız taahhüdünüz var diyorlar. 7 aylık devlet memuruyum dolayısıyla izin alamıyorum.

Etiketler :

Ana Kart Batarya İşletim Sistemi Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Çağrı Merkezi Erişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  11:10

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Aralık
  13:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr