Samsung Sıfır Cihaz Arızalı Çıktı.

Süleyman S. |

24 haziran 2014 tarihinde Vatan bilgisayar mall of istanbul şubesinden aldığım Samsung grand 2 cep telefonunun eve geldiğimde ekranında kayma ve titreme olduğunu fark ettim. O gün avm kapandığı için ertesin gün telefonu aldığım Vatan şubesine götürdüm onlarda servise gönderdiler.

Yirmi gün sonra telefonda arıza yok diye geri gönderdiler. Gelen telefonu mağaza müdürünün yanında açtığımızda yine aynı arızayı verdi ve onlarda bu telefonu nasıl bir şey yok diye gönderdiklerine şaşırdı. Tekrar servise giden telefonu bir haftadır bekliyorum hala kontrol ediliyor. Peşin para verip aldığım cihazı 1 aydır bekliyorum ve tamir edilmiş telefon almış olacağım Samsung tarafından mağdurum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  09:50

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Temmuz
  21:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi