05 Eylül 2016

Samsung Sıfır Bulaşık Makinesi Deterjan Kapağı Açılmıyor!

Bulaşık makinem Gümüşhane servisi tarafından 19.08.2016'da kuruldu servis kurulumu yapıldıktan sonra servisçi arkadaş ayrıldı ardından makinede bir şeyler yıkamak istedik ancak deterjan kutusu açılmadı ve hep ıslak bıraktı. Gümüşhane'deki servisçi arkadaşla görüşerek durumu bildirdim bu modellerin deterjan kutularında bu tarz sorunlar çıkabiliyor dedi. Servis kaydı oluşturun 2-3 güne deterjan kutusunu değişelim dedi. Servis kaydını oluşturdum ancak 16 gündür arayan soran yok Gümüşhane'deki servisçi arkadaşı aradığımda Samsung'un parça göndermediğini söyledi. Bu makineyi kullanmayalım diye mi aldık bu nasıl servis anlayışı. Yapılmayacaksa ürünü iade edeceğim.

Hızır 878 Okunma

Cevaplar

 • Hızır13 Ekim 2016

  Makinenin değişimi onaylandı ancak yaklaşık 20 gündür değişim yapılmasını bekliyorum. Onay vermek bir işe yaramıyor değişin artık şu makineyi. Müşteri temsilcileri de bilmiyor kimse bilmiyor ne zaman değişecek. Aramadılar mı sizi diyorlar bana. Arayan soran yok diyorum aranmanız lazımdı aciliyet oluşturuyoruz diyorlar elde var sıfır. Değişmeyeceksiniz verin paramı da başka marka alayım bıktırdınız.

 • Hızır26 Eylül 2016

  Evimdeki TV, buzdolabı, çamaşır makinesi de Samsung bunlarla ilgili bir şikayette bulunmadık farkındaysanız! Ürünün değişim talebini reddetmişsiniz söyleyin daha neresini değiştirelim? Bu kadar ürün aldığım bir firmayla mahkemelik mi olalım?

 • Hızır23 Eylül 2016

  2. Defa deterjan kutusu değişti ancak yine kurutma yapmıyor bardak diplerine su birikiyor makine kapağı çiseli gibi ürün 25.08.2016 da kuruldu ancak daha 1 ay olmamasına rağmen 2 defa parça değişti hiç kullanamadık ürünün değişimini istiyorum.

 • Hızır17 Eylül 2016

  Bulaşık makinemin deterjan kutusu değişti ancak makine kurutma yapmıyor. Ürün daha sıfır cihaz hiç kullanamadık ve 2. Defa deterjan kutusunun değişeceği söyleniyor. Daha sıfır makine kurutma yapmıyor 2 aydır mağduruz. Ürün değişimi istiyorum.

 • Samsung Temsilcisi07 Eylül 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön