Samsung Sıfır Alınan Cep Telefonu Dört Kez Aynı Arızayı Verdi.

Seyhan M. |

Samsung Türkiye garantisi ile alınan Samsung s5611 cep telefonunda cihaz hiç kullanılmadan şarj problemi ile karşılaşılmıştır. Cihaz 4 kez aynı problem nedeni ile servise iletilmiş ve problemin pil kaynaklı değil cihaz kaynaklı olduğu belirtilmesine karşın her seferinde pil kontrolü yapılıp cihaz teslim edilmektedir. Teknik verileri sağlamayan ve ayıplı mal kapsamında olan cihaz için servis ve Samsung Türkiye'nin duyarsız ve umursamaz tavrı bulunmaktadır. Dönüş olmaması halinde konu tüketici mahkemesine iletilecektir.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seyhan M.
  19 Mayıs
  22:10

  Bilgilendirme dedğiniz nasıl çözüm olmayacağı hakkındadır. Üründeki problemin çözümü için hiçbir şey yapılmamıştır tüketici mahkemesinde gidilmiştir.

 • 14 Şubat
  17:37

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 09 Şubat
  15:36

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr