Samsung Sıfır Alınan Arızalı Makineyi Değişmiyor.

Mustafa M. |

11 09 2014 te kurulum servis tarafından yapılan bulaşık makinası arızalı olduğu servis tesbit etti değişime karar verdi. Servis arızalı parça ve kolideki seri no fotoğrafını çekti, bu değişecek dedi gitti. Sonra servis fotoları kaybetmişler . Bende makina kolisini atmıştım şimdi koli olmadığından değişim yapmıyoruz diyorlar. Bugün 26' sı 15 gündür bununla uğraşıyorum. Böyle olay olur mu? Hem makineleri arızalı, hemde bütün sorunu biz çekiyoruz. Markası Samsung sözde dünya firması bizi mağdur edip daha zengin olacak.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Eylül
  13:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Eylül
  08:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi