Samsung Sıfır Aldığım Ürün Aynı Gün Arızalandı.

Mehmet S. |

Bundan 1.5 ay önce Samsung'tan Note 4 marka cep telefonu aldım. Ürünüm aynı gün arızalandı buna müteakip aldığım yere ürünü getirerek gerekli işlemlerin yapılmasını istedim. Sonuç olarak telefonda üretim hatası olduğu kanısına varıldı ve paramın iadesine karar verildi buraya kadar bir sıkıntı yok lakin sorun 1.5 ay geçmesine rağmen herhangi bir cevap alamıyorum gerek telefonla müşteri hizmetlerini aramam ve yetkili servise gitmem neticesinde. Son olarak aramam neticesinde bana verilen bilgi sadece bekleyeceksiniz oldu. Soruyorum bu durumda benim mağduriyetimin giderilmesi neden bu kadar uzun sürüyor ürününüz hatalıysa hatanızı telafi edin. Paramın iadesinin bir an önce yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ocak
  13:56

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Ocak
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr