25 Kasım 2015

Samsung Sıfır Aldığım Çamaşır Makinası Arızalı Çıktı!

Yaklaşık bir ay kadar önce Balçova Teknosa extra'dan aldığım teşhir ürünü çamaşır makinası (reyon görevlisinin aşırı ısrarı ile) arızalı çıktı. Sadece bir kere yıkama yaptı ve bozuldu. Servisten değişimini istedik ve değişim formu doldur ancak haftalar geçmesine rağmen ve hem Teknosa'yı hem de Samsung servisi defalarca aramamıza rağmen değişim yapılmadı. Bizim suçumuz ne ki bir aydır çamaşırlarımızı yıkayamıyoruz eşim çocuğun çamaşırlarını elde yıkıyor bu yüzdende hasta oldu zaten. Mağduriyetimizin bir an önce giderilmesi ve yeni makinanın getirilerek devreye alınmasını rica ediyorum.

Bahadır 385 Okunma

Cevaplar

  • Bahadır 25 Kasım 2015

    Yaklaşık bir ay kadar önce Balçova Teknosa EXTRA'dan aldığım teşhir ürünü çamaşır makinası (reyon görevlisinin aşırı ısrarı ile) arızalı çıktı. Sadece bir kere yıkama yaptı ve bozuldu. Servis 'ten değişimini istedik ve değişim formu doldur ancak haftalar geçmesine rağmen ve hem Teknosa'yı hem de Samsung servisi defalarca aramamıza rağmen değişim yapılmadı. Bizim suçumuz ne ki bir aydır çamaşırlarımızı yıkayamıyoruz eşim çocun çamaşırlarını elde yıkıyor bu yüzdende hasta oldu zaten. Mağduriyetimizin bir an önce giderilmesi ve yeni makinanın getirilerek devreye alınmasını rica ediyorum.

  • Samsung Temsilcisi25 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön