Samsung Shoplar Firma Sorumluluğunda Değil!

Karen A. |

Açılan Samsung Shopların (bayilerin) sadece bir kısmının sorumluluğunu alıyormuş. Samsung hattı olan 444 77 11 numaradaki yetkilinin ifadesine göre (M**** Bey, soyadını gizlilik kuralları gereği vermek istemedi), Akmerkez'de açılan Samsung Shop onların sorumluluğu altında değilmiş. Samsung şirket olarak ismini kullanma hakkını veriyor, fakat hizmet kalitesi kısmına karışmıyormuş. Yani aslında Samsung Shop diye girdiğiniz yer Ahmet Efendi'nin" bakkal dükkanı zihniyeti ile işletiliyor olabilir. Bu noktada gelişen olaylar Samsung'un sorumluluğunda değilmiş.
Böyle bir şey hangi markaya uzun vadede zarar vermez ki?

Etiketler :

Diğer

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Aralık
  11:54

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 06 Aralık
  22:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi