Samsung Sessiz Modda Bile Uyutmayan İnverter Klima'

Murat K. |

Saat gecenin 1.00'i olmuş uyumak yerine ben elimde telefon klimadan çıkan sesleri kameraya almaya çalışıyorum. Abartısız 10 defa aynı şikayetten kayıt açtırdım, 10 defa evime geldiler 3 defa parça değiştiler nafile. Evimde Samsung buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası TV telefon klima kullanıyorum. Hepsinden çok memnundum ta ki servisle tanışana kadar. Galoş giymekle olmuyor sadece. Müşteri hizmetlerinin üstü olan merkezdeki hanımefendi (ismi D. Hanım olabilir) insan bir arar arıza giderildi mi diye. Çünkü evime servisi son kez arıza devam ediyor mu bunun tespiti için yolladın değişim yapacaktın fakat yine onarım yine mağduriyet. Keşke sorun çözülse idi ama nerede? Yasal yollara başvuracağım.

Etiketler :

Gürültü Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat K.
  07 Aralık
  15:53

  Koskoca iki hafta geçti. Firma tarafından yapılan bir geri arama bile yok. Ne kadar ilgili bir firma olduklarını ispatlamaya çalışıyorlar.

 • Murat K.
  27 Kasım
  14:25

  Sikayete buradan anında cevap yazarak ilgili bir firma gibi davrandiniz. Gerçi onu bile standart metinle çözümden uzak yapmacık cümlelerle yaptınız. Fakat icraata gelince kaç gün geçti ne bir arayan var ne de bir soran. Tebrikler Samsung müşteri hizmetleri

 • 24 Kasım
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr