Samsung Ses ve Kapanma Arızası Olan Cihazın Değişimini İstiyorum.

Remzi B. |

19.05.2014 pazartesi günü telefonumu Bozüyük'te bulunan umut kuyumculuk TİM merkezine teslim ettim. Samsung telefonumu daha öncede arıza (seste çızırtı) sebebiyle servise yollamıştım. Bu seferki arızam telefonun kendi kendine son zamanlarda kapanmaya başladı ve en son kapandıktan sonra tekrar açılmadı.

Telefonu Hepsiburada.com internet alışveriş sitesinden taksitle almıştım ve halen taksitlerim devam etmektedir. Telefonumun bu şekilde arıza yapmaları hoşuma gitmemektedir. Rızalardan ve telefonsuz kaldığım süreyi göz önünde bulundurmanızı ve bu arızaların devam etmeyeceğinin garantisi olmadığı için telefonumun sıfır bir cihazla değiştirilmesi konusunda yardımlarınızı rica ederim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Hoparlör - Ses Çıkışı Garanti Kapsam Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mayıs
  16:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Mayıs
  00:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi