Samsung Ses Ve Ekran Sorunu!

Hüseyin S. |

4 gün önce s3 mini bir telefon aldım, telefonun parlaklığını düşürünce ekranın sol alt köşesinde mor renkte bir deformasyon olduğunu gördüm ve bu deformasyon parlaklığı düşürünce çok daha net belli oluyor telefonu Manisa Samsung teknik servise götürdüğümde oradaki görevli telefondaki hatayı gördü .

Ama ben bunu alamam dedi neden diye sorduğumda ben bunun fotoğrafını çekemem çünkü fotoğrafta belli olmaz dedi ve telefonu almadı ve ayrı bir sorunda telefonla görüşme yaparken karşıdakinin sesi bana net geliyor ama benim sesim karşıdaki insana boğuk bir şekilde gidiyor sanki uzakta konuşuyormuşum gibi şimdi ben bu telefona bir dünya para verdim ve bu sorunlu telin yenisiyle değiştirilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Ekran Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  15:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi