Samsung Ses Sorununu Kabul Etmiyor.

Hasan A. |

19/09/2013 tarihinde Samsung GT-I8160 adlı telefonu almış bulunmaktayım. Telefonda konuşurken sesim karşıya arada sırada gitmiyor, bazende sesim giderek azalıyor karşı taraf benim sesimi duymuyor. Bu sorun telefonu aldığım ilk günden bu zamana kadar devam etmekte. Bu süre zarfında telefonu iki defa garantiye gönderdim.

Garanti ikisinde de bana telefonda sorun yok yanıtını verdi. Telefonda sağlıklı bir görüşme yapamıyorum. Samsung müşteri hizmetlerini aradım size tekrar döneceğiz dediler, halen bana dönmediler. Dünyaca tanınan bir markanın müşterilerine böyle sorumsuzca davranması kabul edilir bir şey değil. Telefonumdaki sorunun giderilmesini, yada yeni bir telefon verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Nisan
  10:27

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Nisan
  00:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi