Samsung Ses Şikayeti ve İlgisiz Yetkili Servis!

Ömer K. |

25.09.2015'te Samsung bayisi Doğan Tic'ten rt53h6360sl buzdolabı aldım. Bayi satarken özelliğinin sessiz çalışması (41dB) olduğunu söyledi. 28.09'da servis kurdu. Dolap çalıştıktan sonra gürültülü olduğunu fark edip arıza kaydı oluşturdum. 03.10'da gelen servis kompresördeki sesin 60dB civarında olduğunu, sesin normal olduğunu söyledi.

Yüksek ses problemini belirtmemize rağmen desibel ölçer ile ölçüm yapılmadı. Salondan sesin duyulması normal olabilir mi? Ölçüm yapmalarını istedim, servis cihazın ölçüm için fabrikaya gitmesi gerektiğini 1 hafta içinde alacaklarını söyledi. 13 gün boyunca çağrı merkezini 4 defa aradım, bıraktığım arıza kaydının normal diyerek eve dahi gelmeden kapatıldığı söylendi!

Etiketler :

Gürültü Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer K.
  21 Ekim
  18:36

  Yetkili servis aradı. 20.10' de geleceklerini söylediler. Akşama kadar gelen olmadı. Saat 16:30 gibi arandık, yetişemeyecekleri için, 21.10'a geleceklerini söylediler, evden çıkmadık akşama kadar yine gelen olmadı, arayan yok! Saygısızlık bu kadar olur. Buzdolabından daha sorunlu bir teknik servisi var Samsung'un, hiç tavsiye etmem.

 • 21 Ekim
  17:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr