09 Temmuz 2013

Samsung Ses Problemi !

Samsung telefonumu aldıktan kısa bir süre sonra, görüşme sırasında, telefonu uzağa bırakıp konuşuyormuşum gibi , söylediklerimin anlaşılmadığına dair şikayetler almaya başladım. Telefonumu üç kez servise gönderdim. Her seferinde geldikten birkaç hafta sonra problem tekrar ediyordu.

Üçüncü kez servisten geldiğinde sorunun giderilmemiş olmasına ilaveten kamerası da çalışmıyordu. Altı ayda 4 kez servise giden telefonun değiştirilmesini talep ettim. Bir problem yok diyorlar. Müşteri hizmetleri başka servise gönderin diyor.Bıktım artık!

Aysel 102 Okunma

Cevaplar

  • Aysel21 Ağustos 2013

    Bu şikayetim üzerine Samsung müşteri hizmetlerinden Deniz Hanım beni aradı.Görüşmemiz sırasında sesimin uzaklaştığını söyledi.Telefonum 4.kez servisten geleli birkaç gün olmuştu.Bana telefonumu tekrar servise gönderip kendisini aramamı,konuyu bizzat kendisinin takip edeceğini söyledi.Telefonu 5.kez servise gönderdim.Gönderdiğim günden beri Deniz Hanım'ı arıyorum.Her aradığımda yernde bulamadılar.Mail atıyorum Deniz Hanım sizi arayacak diyorlar.9 gündür telefon bekliyorum.Ekmen servisi aradım.Mikrofon değişmiş.Mükrofon daha önce de değişmişti ve sorun çözülmemişti.Deniz Hanım,konuyla ilgilenecektiniz?

  • Aysel09 Temmuz 2013

    Çağrı merkezinizi defalarca aradım.''Anlıyorum'' diyor müşteri temsilcileri usulen,ama kimsenin derdimi anlamaya niyeti yok.En son görüştüğüm müşteri temsilcisi:''Hep aynı servise göndermişsiniz.Bir dahaki sefere başka servise gönderin.'' dedi.Ben telefonu satın aldığım Teknosa'ya götürdüm.Onların nereye gönderdiğini,nasıl bir yol izlediklerini takip etmem gerektiğni hiç düşünmemiştim!Samsung'un her servisi aynı güvenilirlikte değil mi?

  • Samsung Telefon Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön