Samsung Ses Kesiliyor!

Günseli K. |

Eylül 2012 tarihinde, Turkcell sözleşmeli olarak Samsung s3 cep telefonu aldım. aldığım zamandan itibaren sesle ilgili sıkıntılar yaşamaya başladım. Turkcellin platinium müşterisi olduğumdan Turkcell üzerinden servis hizmeti aldım.toplam 8 kere Başarı Elektronik servisine gitti.

Son 2 seferde de değişim talebiyle servise gönderdim. fakat benim bile kullanırken farkettiğim bu problemi nasıl olduysa Başarı Elektronik firması bulamadı. hatta bu ses kısılması ile ilgili problem servis isteğimde de oldu.. servis talebinde bulunurken saatini bile yazdırdım. şu anda telefonla ilgili tüketici mahkemesinde dilekçem var.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Günseli K.
  04 Ocak
  18:07

  TEK İSTEĞİM DEĞİŞİMİN FATURA BEDELİ ÜZERİNDEN YAPILMASIDIR.

 • Günseli K.
  30 Aralık
  15:06

  samsung firmasının müşteri yaklaşımını son derece olumsuz bulduğumu belirtmek isterim.

 • Günseli K.
  06 Haziran
  20:44

  firma konu ile ilgili bugün dönüş yaptı fakat yaklaşımları başarı teknik servisten farklı değil... problemin devam ettiğin söylememe rağmen hakediş gerçekleşmediğini söylüyorlar.

  TELEFON 8 KERE BU KONU İLE İLGİLİ SERVİSE GİTTİ. HOPARLÖRÜ DEĞİŞTİRMİŞLERDİ. FAKAT HALA BELLİ BİR SÜRE KONUŞTUKTAN SONRA SES YİNE KESİLİYOR.

  Hakediş olması için daha ne gibi sıkıntılar çıkartması gerekiyor.

 • Günseli K.
  06 Haziran
  15:25

  Size her kanaldan ilasmaya calistim ama problemimi cozmediniz

 • 06 Haziran
  11:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi