Samsung Servisten Ürünüm Onarılmadan Gönderildi!

İlhan Y. |

Samsung cihazım Destek Bilişime 4 defa kasma ve donma sebebi ile gitti. Hiçbir işlem yapılmadan geldi. Destek Bilişim'den aldığım bilgiye göre kendileri de açık bir şekilde bu modellerin donarak ve kasarak çalıştığını belirttiler. Cihaz da arızalı bir parça olmadığı için biz de bir şey yapamıyoruz ve bu cihazı bu şekilde kullanacaksınız dediler.

Hepsini geçtim cihazı son defa göndermeden önce müşteri hizmetleri ile görüşmemizde cihazımın arızası yapılacaksa göndereceğim yoksa göndermek istemiyorum dedim. Aldığım cevapsa "söz veremeyiz". Deyim yerindeyse Samsung için sözün bittiği yer. Şunu anladım küçük bir bilgisayarın arkasında duramayacak büyük bir Samsung firması var.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Nisan
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr