Samsung Servisten Ürünüm Hakkında Bilgi Alamıyorum

Barış T. |

25 Ocak Cumartesi tarihinde aldığım Samsung S4 marka telefonda, kutusundan çıktığı andan itibaren 10 dk içinde kendiliğinden kapanıp açılma sorunuyla karşılaştım. 27 Ocak pazartesi ürünü yetkili servise değişim istemiyle sundum herhangi bir sorun bulamadıklarını ilettiler ve ertesi gün telefonumu geri aldım.

31 Ocak tarihinde başka bir yetkili servise teslim ettim onlar da kısa bir test süresinden sonra olumsuz cevap verdiler fakat video çekebilirsem işlerine yarayacağını söylediler. 1 hafta içinde hatanın görüntüsünü yakaladım ve 10 şubatta ürünü tekrar servise teslim ettim. 10 şubattan itibaren yetkili servisleri aramama rağmen ürünümün durumuyla ilgili bilgi alamıyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  17:49

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 01 Mart
  00:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi