Samsung Servisten Gelen Telefonumun Arızası Devam Ediyor

Mehmet Ali E. |

Samsung Galaxy Ace 2 Gt-i8160 27/01/2014'de garantiye vermiş olduğum telefonumun arızası giderilmemiş. Telefona sadece format atılmış ve servis fişin de ekran kartı değiştirilmiş yazıyor. Telefonum da günde iki üç defa meydana gelen ekranı kapatan çizgiler sonucunda aç kapa yapınca telefonum kendine geliyor ve bu sorun garantiye gittiği halde hala devam ediyor.

Aksi takdirde hukuk mücadelesini başlatacağım. Bizlerin yanıltılması asla ama asla kabul edilecek bir durum değildir. En kısa zamanda yetkili kişinin 053436**** no'lu telefondan bana ulaşmasını istiyorum.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  13:47

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 18 Şubat
  08:25

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi