Samsung Servisten Gelen Telefonumun Arızası Devam Ediyor!

Ercan S. |

16.01'de servise verdiğim garantisi olan Samsung note 2 telefonum sorun giderildi diye teslim edildi. Fakat sorunum hala aynı. 6 arkadaş birlikte aldık ve sadece benim telefonumun kamerası bulanık çekiyor.

Ya bu haliyle kullanmaya devam edeiceğim yada bir çözüm bulacağız diye yine günlerce telefonum serviste kalacak, yapılırsa o da. Hiç memnun kalmadım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan S.
  09 Şubat
  12:31

  Beni aradılar da noldu?

  Sistem bakım aşamasında göremiyoruz dediler.

  Sonra ben arayıp bir daha dile getidim rahatsızlığımı.

  Bu seferde güncellemeden sonra " Düzelebilir " dendi.

  Güncellendi ama yine aynı.

 • 23 Ocak
  14:15

  2249625 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ocak
  00:17

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,