Samsung Servisten Gelen Tabletim Çalışmıyor.

Murat E. |

Yaklaşık iki aydır tabletimi Samsung sayesinde kullanamıyorum böyle. 3. sefer aldım servisten cihazı yine çalışmıyor bilen arkadaş varsa teyid rica ediyorum. 3 defa aynı hatadan servise gidilirse sonuç çıkmazsa Samsung ürünü iade almalı mı kanun böyle yazıyor ama Samsung böyle değil diyor. 444 77 11 böyle buyurdu yardım istiyorum. Bu arada Samsung büyüklük hak etmekle oluyor. Sorun çözmekle, ben iki aydır uğraşıyor ve sonuç alamıyorum.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  12:57

  2363183 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 25 Mart
  00:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi