Samsung Serviste Kırılan Ekranı Kabul Etmiyorlar!

Resul A. |

Servise verdiğim telefonumu teslim ederken sadece sağ alt köşesinde boya kavlaması nedeniyle küçük darbe var diye not ederek teslim aldılar. Sonrasında servisten arayarak ekranın kırık olduğunu ve benden 459 t l talep ettiler. Bende teslim ettikten sonra kırılan ekranın kurum sorumluluğunda olduğunu söyledim ama aksi yönde baskıcı dayatmalarla yardımcı olamayacaklarını söyleyerek telefonumu ekranı kırık olarak teslim ettiler. İlk teslim tutanağını istediğimde vermeyerek uzun çaba sonrası fotokopisini sorumlu kişinin ismini yazdırarak aldım. Zaten bu faturada servis teslim alırken kırık olmadığı açıkça görülüyor şikayetçiyim.

Etiketler :

Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Resul A.
  11 Eylül
  15:48

  bu sorunla ilgili bu gün beni servisten aradılar fakat işim dolayısıyla cevap veremediğim için biraz önce kendim çağrı merkezini aradım fakat dosyanın kapatıldığını ve servis gerekçesini savunarak ücret karşılığında tamir yapılacağını söylediler yani bu yapılan dayatmayı devam ettiriyorlar. elimdeki servise teslim ederken aldığım tutanak ve servisten teslim aldıktan sonra başka bir tamir servisine tutturduğum arıza tespit tutanağıyla nereye başvurmam gerektiğinin detayını öğrenme şansım varsa çok memnun olurum yada hangi mahkemeye başvuracağıma dair. zaten teslim edilen tutanakla teslim alındıktan sonraki diğer servisin verdiği raporda samsung servisinde kırıldığı açıkça ortadadır bu belgelerle nereye nasıl başvurmam gerekir. teşekkürler...

 • Resul A.
  11 Eylül
  15:44

  konuyla ilgili evet sabah arandım fakat işim dolayısıyla cevap veremediğim için daha sonra servisinizi arayarak verilen cevap sahsıma söylendi fakat benim sorunum nasıl kamuya açık olarak yayınlanıyorsa sizin de vermiş olduğunuz cevabın burada kamuya açık olarak verilmesini talep ediyorum çünkü bu site kullanıcısı arkadaşlar sorunlara getirilen çözümleri şeffaf olarak görüp değerlendirmelerinde fayda görüyorum. SAYGILAR...

 • 11 Eylül
  10:01

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Resul A.
  09 Eylül
  20:15

  bu firmadan memnun olmam için en ufak bir hizmet alamadığım gibi aksine mağdur edip üzerine yardımcı olamayacaklarını söyleyen ve mağduriyeti devam ettiren bu firmanın ürünlerini tekrar kullanmam söz konusu olamaz. ilginiz için teşekkürler...

 • 06 Eylül
  23:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi