Samsung Serviste Kaybolan Telefon.

Ece A. |

Cihazımın açılmamasından dolayı telefonumu servise yolladım banaİme bandının olmadığı için işlem yapılamadığı gerekçesiyle aldığım bayiye geri yolladılar fakat gelen telefon başkasının caminda ve kasasında çatlaklar olan bir telefondu teslim almadan servise geri yolladım,şu an benim telefonumu bulamıyorlar.

Ben onları aramadan bana bir bilgi veremiyorlar çözüm kesinlikle yok. Telefonumun bulunduğunu şu an incelendiğini söylediler fakat bugün aradığımda telefonumun bulunamadığı bilgisini zorla verdiler. Sonuç olarak telefonum ortada yok fakat bununla ilgili üretilen bir sonuç,çözümde yok Nasıl bir işleyiş anlamış değilim. Telefonumu istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ece A.
  02 Ekim
  14:26

  samsung mu aslaaaaaaaaa

 • Ece A.
  02 Ekim
  13:02

  Çarşamba günü servis bana telefonumun bulunamadığını yenir bir telefon verileceğini bildirdi perşembe gününe kadar müsaade ettiğimi söyledim bugün aradığımda yetkili telefona çıkmamakta ve kesinlikle bilgi verilmemektedir. SAMSUNG markası asla almam aldırtmam....MTA servisi ve çalışanlarından nefret ediyorum.....

 • 29 Eylül
  17:07

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi