Samsung Serviste Cihazımı Kaybettiler!

Yncrentacar L. |

Malatya Samsung servisine tamir için verdiğim fotokopi makinemi almaya gittiğimde bana "cihazınız yok, kayıp. " dediler "size dönüş yapılacak. " dediler aylardır ses yok. Samsung merkezi aradım 447711 no.dan onlarda aylardır dönüş yapmadılar. Bu servisi biraz araştırdığımda 10 üründen 1-2 tanesinin böyle kaybolduğunu gördüm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yncrentacar L.
  22 Ağustos
  20:37

  Defalarca ilettik, aradık hep aynı laflar size dönülecek falan filan bak sizde aynısını yazmışsınız ama cihaz yok kayıp. Köy bakkalımı uluslararası bir markanın teknik servisimi belli değil. mağduriyetim hala giderilmedi, hal cihazım kayıp ğara verip yenisini mi alayım. Samsung marka televizyonum arızalı korkuyorum ki servise götüreyim garantili ürün olmasına rağmen mecburen başka markanın servisine götürüp tamir ettireceğim. bir de TV'den olmayalım.

 • 22 Ağustos
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr