Samsung Servisleri Fiyasko.

Burcu P. |

08.01.2013 tarihinde kurutmalı çamaşır makinesi aldık. Garantisi halen devam etmekte. Açıldığı gibi şalterleri attırıyor. 23.02.2015'de servis çağırdık. Bugün tam 19 gün oldu. Bir şey yapmadan gittiler.

Servisler kafalarına göre bilgi sistemden servis çağrısını iptal edebiliyor (ki bize yaptılar) ve siz habersiz bekliyorsunuz. Gelmeden parça bekliyor notu düşmüşler. Merkezden geliyor dedikleri servislerin nereden geldiği belli değil.

Telefon numarası veremiyor çağrı merkezi. 2-3 kere şikayet yazdırdım. Ürünü de değiştirmiyorlar. İlgili birim size geri dönecek diyorlar ama yok öyle bir şey tamamen yanıltıyorlar. Hepimizi sinir hastası ettiler.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  18:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 11 Mart
  13:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr