19 Ağustos 2014

Samsung Servisle İletişim Kurulamıyor.

Garanti kapsamındaki çamaşır makinamiz bozulduktan sonra Samsung iletişim merkezinden gerekli aşamaları geçerek arıza kaydı oluşturulduk ve bize dosya numarası 4153906880 olarak bildirildi. İlgili servisin bizi arayarak randevu alıp, geleceği bildirildi. 14.8.2014 tarihinde arıza kaydı oluşturulduğu ve bundan sonra mükerrer defalar çağrı merkezini aramamıza rağmen ve her defasında bize servisin bizi arayacağı söylenmesine rağmen, bizi kimse aramadı.

İlgili servis numarasını istediğimizde servis numarası verilemediği, servisin bizimle iletişime geçeceği söylendi. Bugün de 2 kez çağrı merkezini aradım ama nafile. Bu durumda olmaktan şikayetçiyiz.

Gökhan 1.733 Okunma

Cevaplar

 • Gökhan23 Ağustos 2014

  Samsung servisi bugün saat 15:30 itibariyle evimize gelerek sorunu yerinde incelemiş ve çamaşır makinesinin kazanının değişmesine karar vermiştir. Fakat çamaşır makinemiz tamir edilmek üzere evimizden alınmadı ve ne zaman alacağına dair ısrarlı sorularıma rağmen cevap alamadım. Yani bu servis ziyareti malumun ilanından öteye gitmedi. Bu nedenle çamaşır makinemizin tamiri bitene kadar şikayetimizi silmeyi düşünmüyoruz.

 • Samsung Temsilcisi21 Ağustos 2014

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Samsung Temsilcisi20 Ağustos 2014

  Değerli Müşterimiz,   İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön