Samsung Servisle İletişim Kurulamıyor.

Gökhan Ç. |

Garanti kapsamındaki çamaşır makinamiz bozulduktan sonra Samsung iletişim merkezinden gerekli aşamaları geçerek arıza kaydı oluşturulduk ve bize dosya numarası 4153906880 olarak bildirildi. İlgili servisin bizi arayarak randevu alıp, geleceği bildirildi. 14.8.2014 tarihinde arıza kaydı oluşturulduğu ve bundan sonra mükerrer defalar çağrı merkezini aramamıza rağmen ve her defasında bize servisin bizi arayacağı söylenmesine rağmen, bizi kimse aramadı.

İlgili servis numarasını istediğimizde servis numarası verilemediği, servisin bizimle iletişime geçeceği söylendi. Bugün de 2 kez çağrı merkezini aradım ama nafile. Bu durumda olmaktan şikayetçiyiz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan Ç.
  23 Ağustos
  16:57

  Samsung servisi bugün saat 15:30 itibariyle evimize gelerek sorunu yerinde incelemiş ve çamaşır makinesinin kazanının değişmesine karar vermiştir. Fakat çamaşır makinemiz tamir edilmek üzere evimizden alınmadı ve ne zaman alacağına dair ısrarlı sorularıma rağmen cevap alamadım. Yani bu servis ziyareti malumun ilanından öteye gitmedi. Bu nedenle çamaşır makinemizin tamiri bitene kadar şikayetimizi silmeyi düşünmüyoruz.

 • 21 Ağustos
  15:41

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Ağustos
  01:18

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi