Samsung Servisiniz Telefonumu Bozdu.

Ercan İ. |

Yaklaşık 2 ay önce Samsung Galaxy S3 telefonumun home tuşu bozuktu ve ısınınca ekranda çiziklerin çıkması sonucu servise gönderdim. İlk servise gitmesiyle tuşu düzeltildi ve bataryası değiştirildi. Fakat 1:ekranını daha çok bozdular 2:şarj yerini bozdular. Tekrar gönderdim ekranı değişti ekranın değişmesiyle ön kamerayı da bozdular şebeke sıkıntısı başladı şarj ve ekran sorunu devam etti 3, kez gönderdim ön kamerayı da değiştirdiler bu sefer hoparlörünü bozdular ayrıca diğer sorunların tamamı aynen devam etmekte. Bu sorunlardan dolayı telefonumun değişmeyen parçasını bırakmadılar 2 aydır telefonsuz ve mağdur durumdayım. Yeni bir telefon ya da para iadesinin talebinde bulunmak istiyorum.

Etiketler :

Ekran Klavye - Tuşlar Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ercan İ.
  18 Kasım
  23:12

  hiç bir şey yapmadılar tamamen boşlar

 • Ercan İ.
  27 Ekim
  12:29

  SADECE BİR CEVAP VERİLDİ BENİ ARAYACAKLARINI SÖYELDİLER DAHA ARAMALRINI BEKLİYORUM

 • 21 Ekim
  15:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr