Samsung Servisinin Tamir Süresi!

Aygün K. |

Adana'da Adaser Teknik Servise şarj sorunu nedeni ile Samsung İ8150 cep telefonumu bıraktım. 4139356262 takip no verildi. Tamir süresinin 2-15 gün olduğu; fakat tahminen 1 haftada biteceği söylendi. Fakat 15 günlük süre dolunca aradığımda beklemede olduğu söylendi. Daha ne kadar süreceğini sorduğumda tek verdikleri cevap beklemededir oldu.

Zaten Samsung'un internet sitesinden baktığımda öyle yazdığını görmekteyim. Bu beklemenin neden kaynaklandığını öğrenmek istemekteyim ama servisi 4 defa aramama rağmen bilgi verilmemekte. 444 77 11 nolu Samsung müşteri temsilcisini aramam söylendi. 44 77 11' de servisin bilgi vereceğini söylemekte. Bu şekilde tam 1 ay oldu ve net bilgi alamamaktayım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Aygün K.
  07 Aralık
  23:08

  24 eylülde servise vermiş olduğum telefonumla ilgili hala bir gelişme olmadı.1 aydan fazla bir süre parça bekleniyor diye oyadılar, sonra değişim sürecine aldık dendi, stoklarda yok daha üst model ACE 8160 verelim dendi, para iadesi istedim. ayrıca daha üst model dediklerinin telefonumdan özellik ve fiyat olarak daha düşük olduğunu öğrendim. sonra gene arandım s3 mini istemişsiniz dendi, ağzımdan kesinlikle öyle bir cümle bile çıkmadı. telefon kayıtları dinlenebilir. öyle bir talebim olmadığını, para iadesi istediğimi söyledim. hala dönen olmadı. 444 77 11 i arıyorum servis bilgi verecek deniyor. servisi arıyorum hafta içi döneceğiz deniyor ama hafta bitiyor arayan yok. tekrar arıyorum gene aynı şey. tekrar 444 77 11'i arıyorum gene aynı kısır döngü. ne yapmam bekleniyor, yasal yollara mı başvurmam gerekiyor.

 • 31 Ekim
  09:46

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Aygün K.
  29 Ekim
  17:46

  telefonumu servise vereli bugün tam 36.gün. Ne teknik servisden ne de samsungdan dönen olmadı. telefonumun akıbeti ne oldu bilmiyorum.

 • Aygün K.
  29 Ekim
  17:43

  bu konuda hala dönen olmadığı için memnuniyet belirtemiyorum.

 • 25 Ekim
  23:36

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi