25 Ekim 2013

Samsung Servisinin Tamir Süresi!

Adana'da Adaser Teknik Servise şarj sorunu nedeni ile Samsung İ8150 cep telefonumu bıraktım. 4139356262 takip no verildi. Tamir süresinin 2-15 gün olduğu; fakat tahminen 1 haftada biteceği söylendi. Fakat 15 günlük süre dolunca aradığımda beklemede olduğu söylendi. Daha ne kadar süreceğini sorduğumda tek verdikleri cevap beklemededir oldu.

Zaten Samsung'un internet sitesinden baktığımda öyle yazdığını görmekteyim. Bu beklemenin neden kaynaklandığını öğrenmek istemekteyim ama servisi 4 defa aramama rağmen bilgi verilmemekte. 444 77 11 nolu Samsung müşteri temsilcisini aramam söylendi. 44 77 11' de servisin bilgi vereceğini söylemekte. Bu şekilde tam 1 ay oldu ve net bilgi alamamaktayım.

Aygün 67 Okunma

Cevaplar

 • Aygün 07 Aralık 2013

  24 eylülde servise vermiş olduğum telefonumla ilgili hala bir gelişme olmadı.1 aydan fazla bir süre parça bekleniyor diye oyadılar, sonra değişim sürecine aldık dendi, stoklarda yok daha üst model ACE 8160 verelim dendi, para iadesi istedim. ayrıca daha üst model dediklerinin telefonumdan özellik ve fiyat olarak daha düşük olduğunu öğrendim. sonra gene arandım s3 mini istemişsiniz dendi, ağzımdan kesinlikle öyle bir cümle bile çıkmadı. telefon kayıtları dinlenebilir. öyle bir talebim olmadığını, para iadesi istediğimi söyledim. hala dönen olmadı. 444 77 11 i arıyorum servis bilgi verecek deniyor. servisi arıyorum hafta içi döneceğiz deniyor ama hafta bitiyor arayan yok. tekrar arıyorum gene aynı şey. tekrar 444 77 11'i arıyorum gene aynı kısır döngü. ne yapmam bekleniyor, yasal yollara mı başvurmam gerekiyor.

 • Samsung Telefon Temsilcisi31 Ekim 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Aygün 29 Ekim 2013

  telefonumu servise vereli bugün tam 36.gün. Ne teknik servisden ne de samsungdan dönen olmadı. telefonumun akıbeti ne oldu bilmiyorum.

 • Aygün 29 Ekim 2013

  bu konuda hala dönen olmadığı için memnuniyet belirtemiyorum.

 • Samsung Telefon Temsilcisi25 Ekim 2013

  Değerli Müşterimiz,   İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön