Samsung Servisinin Tamir Süresi!

Recep Ali S. |

Avea hattıyla almış olduğum Samsung Note 2 telefonum 45 önce arıza oluştu . Bende Avea servisine götürdüm. Telefonumu Balıkesir Sarfaklar Tic. Yetkili Samsung servisine gönderildi. Servis süresi 30 gün belirtiliyor ama 45 gündür telefonum yapılmadı. Ayrıca 30 günü geçen tamir sürelerinde yedek telefon verileceğini belirtilmişti ama, hiçbir şekilde geri bildirim almadım .

Her geçen gün farklı bahanelerle geçiştiriyorlar. Bunun yanında kullanmadığım hattın ücretini de ödedik. Bu nasıl bir hizmettir ne Avea, ne de yetkili servis vermiş olduğu sözün arkasında değil.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  15:13

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 07 Ekim
  22:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,