Samsung Servisinin Tamir Edemediği Cihazın Değişimini İstiyorum.

Yusuf S. |

Samsung cep telefonumu servise verdim 5. gün sistemden çıkış yapıldı lakin bana 15. gün verildi ve ben 1 saat sonra tekrardan geri verdim. Bu olay aynı ürün için 3 kez gerçekleşti. Hem hizmet kalitesi, hem de sistemde erken çıkış yapılarak haklarınız ihlal ediliyor. Servise bir ürün verilince 3 sms sonra ürünü alabilirsiniz deniliyor ve ilk sms de ürünün sistemden çıkışı yapılıyor. Bu ürünün değişimini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  16:51

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Yusuf S.
  23 Mayıs
  15:48

  O verdiğiniz numarayı kaç kere aradığımı ben bile unuttum hiç bir işlem yapamıyorlar zaten her seferinde arayıp kontürlerimi ziyan ediyorum başka bir şey değil bana çözüm sunun standart cevaplar değil..!!!

 • 23 Mayıs
  14:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi