12 Eylül 2014

Samsung Servisinin İlgisizliği.

Yaklaşık bir yıl önce Electrowold Bursa mağazasından aldığım Samsung RT60KZRSL model buzdolabını kapak yönü değiştirilebiliyor diye satın aldım. Buzdolabım servis tarafından kurulduktan sonra bana kapak yönünün değiştirilemeyeceği ile ilgili rapor yazdılar.

Servis çağrı merkezinizi de aradığımda bana ürünün (web sayfasında gördüğüm gibi) değiştirilebilir olduğunu doğruladılar ve kayıt alarak servisin bana ulaşacağını söylediler fakat halen bir geri dönüş sağlanamadı. Firmanın; satılan ürünü ile ilgili doğru iş yapmadığı gerekçesi ile şikayetçiyim.

İhsan 878 Okunma

Cevaplar

  • İhsan 13 Şubat 2015

    Firma, buraya şikayet yazmasaydım bu sorunumu çözmeyecekti, servis ilk kuruluma geldiklerinde kapak yönü değişimi istediğimi rapora yazdırmasaydım bu problem giderilmeyecek veya ücretli giderilecekti. Firma yinede ücret koparabilmek için farklı yöntemler denemiştir. Müşteri memnuniyeti dediğimiz şey keşke bu siteden korktuğu için değil de gerçekten müşteriyi memnun etmek için yapılabilse... İşte ancak iyi marka o zaman olunabilir...

  • Samsung Temsilcisi13 Eylül 2014

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi12 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön