18 Ekim 2016

Samsung Servisinin Hatası Yüzünden Telefonsuz Kaldım!

Samsung firması ile yaşadığım sorunların haddi hesabı yok, geçmiş şikayetlerimden de görüleceği gibi. Servisinize 160**935 form numarası ile 6.10.2016 tarihinde vermiş olduğum (üretici hatalı sorun) arızalı Samsung S6 telefonum 13.10.2016 tarihinde işleme alınmış. Yani servisiniz tam 8 gün boyunca telefonumu işleme almayı unutmuş. Servise gittiğim zaman doğal olarak bana cevap bile veremediler. Böylesine ilgisiz bir firma sanırım yoktur dünyada!

Tam 2 haftadır telefonsuz kaldım sizlerin ilgisizliği nedeniyle. Konunun acilen çözülmesini rica eder, bir daha Samsung firmasından hiçbir şey almayacağımı bilmenizi isterim. Artık ***devri benim için. Çevremdeki insanlara Samsung almamaları konusunda görüş bildireceğim.

Gökhan 198 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Mobile Temsilcisi16 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön