Samsung Servisinin Hatası.

Sezgin Y. |

09 06 2014 tarihinde Samsung GT-S5610MSKTUR model cep telefonu şarj ederken temassızlık olduğundan dolayı servise götürdüm. Temassızlık giderildi başka bir arızaya yol açtı. Hiç konuşmadan 96 saat giden şarj 9 saat gitmeye başladı. Telefon boşta dururken hiç bir işlem yapmadan bataryayı değiştirdim olmadı. Şarj aletini değiştirdim olmadı. Bir ay içerisinde 3 defa servise başvurdum. Yapılan hatalı işlemden dolayı hiç bir sonuç alamadım. Arızayı giderdik arıza yoktur dendi. 21 07 2014 tarihinde müşteri temsilcisi u**beyi aradım bir sonuç alamadım. Teknik servise yönlendiriyor. Servisin yaptığı hata nasıl giderilecek?

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin Y.
  01 Ağustos
  11:35

  ürünlerinizden memnundum teknik servisten hiç memnun değilim sağlam telefonu bozup elime verdiler 2 ay önce laptop tamirinden 600 TL istendi dışarıda 70 TL ye yaptırdım

 • 22 Temmuz
  16:19

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Temmuz
  22:35

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi