Samsung Servisine Gitmekten Bıktım!

Abdusemet T. |

Sıfır aldığım Samsung Galaxy S3 cep telefonu 14 ay eksiksiz kullanamadım henüz ve üstüne üstlük 2 garantili bir telefonu 14 ay içinde 4- 5 kez servise götürmek zorunda kaldım. Servisten teslim alırken eksik teslim almak zorunda kaldım her defasında. Serviste değişilmiş olan ürünün herhangi bir parçasının orijinaliyle birebir aynı olması gerekirken, uzaktan yakından alakası yokmuş gibi duruyor değişen parça ve her defasında 3 standart cevapları var.

Birincisi: Maalesef kullanıcı hatası. İkincisi: Prosedür gereği bir şey yapamıyoruz maalesef. Üçüncüsü: Cihazınız en az 3, en fazla 30 gün içinde teslim edilecektir. Gidip gelmekten psikolojim bozuldu. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  21:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi