Samsung Servisinden Gelen Cihazımın Sorunu Artıyor.

Pınar S. |

Vatan'dan 10 ay önce aldığım telefonu ilk hafta ısınma ve donmadan servise yolladım. Bana söylenen telefonun cebinizde veya elinizde patlamaması mucize dendi. 2 hafta sonra telefonum geri geldiğinde aynı sorunlar devam ediyordu. Kısa bir süre sonra telefonumu 2. defa servise gönderdim aynı sorunlardan dolayı. 2 hafta sonra tekrar geri geldiğinde sorunlar nedense devam ediyordu, birde aramalardan beni atıyordu.

3. defa tekrar göndermek zorunda kaldım, çünkü servise giden telefonumda nedense sorunlar çoğalıyordu. Geri geldiğinde sorunlar devam ediyordu aldığıma bin pişman oldum. 4. defa gönderdiğimde değişim olacağını söylediler ama gene aynı telefon geldi sorunlar devam ediyor. 5.defa göndereceğim.

Etiketler :

Isınma Arama Yapmama / Kesilme İşletim Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  13:34

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 21 Mayıs
  23:41

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi