20 Eylül 2013

Samsung Servisinden Gelen Cihazım Klonlandı!

Ben 26.06.2013 tarihinde telefonumda sorun var diye garantiye gönderdim. Telefonun iç kasası komple değiştirmişler . Garantiden geldiği gün mesaj geldi: IMEI numarası kayıt dışıdır, 6 sonra kapanacaktır diye. Ben aradım söyledim öyle bir şey olması mümkün değil dediler. Tam 6 gün sonra telefon kapandı .

Samsung Mersin Bayisine gittim , bir kağıt imzalattırdılar . IMEI numarası açılması için Ankara göndereceğiz 6 gün içinde açılır dediler . 25 gün oldu daha açılmadı . Arıyorum kimse ilgilenmiyor. Ben o telefona verdiğim her kuruşu geri istiyorum . Öğrenciliğim de zar zor aldığım telefonu, haziran ayında beri kullanamıyorum . Bir de Samsung bizle alakalı değil diyor . Lütfen çözün şu durumu . Üniversiteye gideceğim telefonum yok.

Yeşim 305 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi25 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Telefon Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

  • Yeşim20 Eylül 2013

    mersin samsung firmasında her gün kavga cıkıyor koskoca samsung buna bir el atamıyormu ben genel merkeze seul her gn eposta attım ve mektup gönderecem video cekip onlara atacam ve almanyadaki genel merkezede durumu ilettim bunun peşini bırakmıyacam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön