Samsung Servisinde Personel İlgisizliği Var!

Semih Ç. |

Win8 Bilgisayarımı Win7 ye çevirdim. bütün Kurulumları eksiksiz sırasıyla ve dikkatlice yaptım. Ekran Kartının yazılımından dolayı ekran parlaklığı yapılamıyor fakat ekran kartının yazılımını kaldırınca yapılabiliyordu bu kadar basit bir sorun için bilgisayarı teknik servise bırakmam söylendi. Ve cevap veren personellerin o kadar bilgisiz oldukları her hallerinden belli.
Son aradığım personelden ankara havası eşliğinde destek almak zorunda kaldım. Bir sonraki bayan personel ise 2 dakika yapmam gerekenleri sayarak yapabilceğimiz bu kadar dedi. Farklı firmalardan aldığım destek mükemmel seviyedeyken Samsung firmasının bu durumuna anlam veremiyorum

Etiketler :

Ekran Kartı Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  13:18

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 31 Aralık
  19:13

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi