Samsung Servisinde İnternet Yok, Sıramatik Arızalı!

Şakir K. |

19.08.2014 saat 08:55'te Samsung Yetkili Servisi Adaser'e gittim. Yaşlı bir amca bari kapıyı açın, içeride bekleyelim saat 9'a kadar dedi. Onu içerideki bayan tersledi. İçeride boş boş beklediler. Saat 9'da kapıyı açtılar. Sıramatikten numara alacağız, alamadık arızalı. 10 dk ona kağıt takamadılar. Biz sırayla gelelim dedik. Olmaz karışır dediler. Bu arada bekleyen 7 kişiyiz. Sonra zaten kağıt alsanız da biz telefon teslimi yapamayız, internet kesik dediler. Öğleden sonra gelin dediler. Samsung gibi bir teknoloji firmasının yetkili servisi ortaçağda yaşıyor. Üstelik çalışanları da müşteriye nasıl davranması gerektiğini bilmiyor. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  10:35

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Ağustos
  21:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi