07 Mayıs 2013

Samsung Servisin Değişim Kararını Merkez Reddetti!

13.04.13 tarihinde 32ES5500 model Led Tv aldım. Kurulum yapıldığı gün televizyonun arka panelinden rahatsız edici seviyede trafo cızırtısı geldiğini tespit ettim. Ayrıca ürünün arka kısmındaki vidalar dahil tüm aksamda elektik kaçağı vardı.

Servise gönderdim, ürün sorunsuz denerek geri gönderildi. Aynı sorundan dolayı 27.04.13 tarihinde 2. kez servis çağırdığımda bu kez detaylı bilgilendirme yaptım. Servisi aradığımda "biz değişim raporunu yazdık, merkezden onay bekliyoruz" dediler. 06.05.13 tarihinde genel merkezin değişime red kararı verdiği bildirildi ve beni tüketici mahkemesine yönlendirdi. Bu ürünün değiştirilmesini talep ediyorum. Aksi taktirde tüketici hakları mahkemesine gideceğim.

Onur 88 Okunma

Cevaplar

  • Onur 28 Haziran 2013

    Şikayetim için donanımsal problem yokmuş. Tüm TV'lerde bu sorun varmış. Bilişim sektöründe çalışıyorum, teknoloji ile 12 yıldır içli dışlıyım. Bir daha Samsung markası asla evime giremez.

  • Samsung Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön