Samsung Servisin Amatörlüğü.

Uğur D. |

Bir sene önce almış olduğum Samsung klimanın yerini 1 metre kadar kaydırmak zorunda kaldık. Bunun için Samsung yetkili servisini aradım. Onlarda yetkili servise yönlendirip 150 lira karşılığında hem klimanın yerini değiştirme ve bakır boru parası alacaklarını söylediler. Kabul ettim. Servis geldi işlemleri yaptı yalnız bakır borunun kaynak yaptıkları yerden hışırtı sesi geliyor. Çok rahatsız ediyor ve geceleri uyuyamıyoruz bu yüzden. Yetkili servisi aradım. Bu ses nedir yani o kadar para verdik boşa gitti dedim. O ses normal kaynaktan yapıyor dediler. Araştırdım ve başka yetkili servisleri aradım. O sesin olmaması gerektiğini söylediler. Şimdi benden 150 lira aldılar ve durum daha kötü oldu.

Etiketler :

Gürültü Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur D.
  23 Temmuz
  19:41

  Büyük ihtimalle servisiniz yine başından savacaktır. Bari klimamı eski yerine ücretsiz taşınmasına vesile olunda hışırtı sesi duymayalım

 • 23 Temmuz
  11:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr