Samsung Servisi Yüzünden Telefonumun Değişimini İstiyorum!

Tc Sertaç H. |

Samsung marka ürün aldığıma pişmanım. Teknik servis kötü. Ufak bir güncelle işlemi dediler telefonun anakartı değişti. Numarası tanıtılmamış çektiğim sorun anlatılamaz. Verdiğim
paraya acıyorum. Adam gibi güncelleme yapamayan adam gibi tamir dahi yapamayan Samsung bu işi derhal bırakmalı. Ben o kadar parayı bu hale düşmek için vermedim. Düzeltmeyi
başaramıyorsanız cihazı değiştirin, yeni Samsung Galaxy S4 telefon verin. Bugünden sonra her yerde yazacağım ve herkese söyleyeceğim. Samsung marka ürün almasınlar özellikte telefon böyle bir sorun ben yaşamadım. Telefonumun derhal değişmesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Aralık
  17:13

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 19 Aralık
  22:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi