Samsung Servisi Yüzünden Klima Soğutmuyor.

Tansu E. |

01.08.2014 tarihinde aldığım klimamın montajı için salı günü gelen arkadaş ilk gelişinde beni aramadan kapıya telefonunu bırakıp gitti. Ardından servisi aradım hiç bir şey yapamayacaklarını belirterek cuma gününe randevu verdiler ve sonunda klimamı kurdular. Kurulumdan sonra 2 gün çalışan söylememe rağmen vakumlama yapılmadan takılmış olan klimam 3.gün soğutmaz hale geldi.

Samsung merkezi aradım arıza kaydı açtırdım ne arayan var, ne soran. Servisi aradım bunun üzerine sistemlerimiz yok beyefendi bakamıyoruz dediler. Klimam halen çalışmıyor ve ne zaman gelecekleri konusunda hiç bir fikrim de yok. Yaz bitmeden bu klimayı çalıştırabilecek misiniz yoksa camdan atmamı mı bekliyorsunuz?

Etiketler :

Soğutma Problemi Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tansu E.
  22 Ağustos
  11:13

  dün gelen giden olmadı.. umut fakirin ekmeği demişler.. beni arayan ve nazikçe konuşan müşteri ilişkilerindeki arkadaşım.. gelen giden yok haberin olsun...
  ne oldu destek bilişime diş geçiremedinizmi?

 • Tansu E.
  21 Ağustos
  11:54

  beklemedeyim sayın samsung... usanmadan devam edicem haberiniz ola...

 • Tansu E.
  20 Ağustos
  17:52

  sonuc= bu gunde bekliyecem..

 • Tansu E.
  20 Ağustos
  16:32

  hey gidi hey.. bu günde gelen giden yok.. olcak olcak 2 ay içinde yaz bitsin çalıştıracaksınız klimayı...

 • Tansu E.
  19 Ağustos
  16:13

  Yinlendirdidiginiz servis montaj hatası var ben kurmadim ben islem yapamam kuran servisin mudahale etmesi lazım dedi ve gitti.. bu kadar çabuk gelmeleri icin ne yaptiysaniz destek bilisime de aynisini yparmisiniz..

 • 19 Ağustos
  15:24

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Tansu E.
  15 Ağustos
  14:49

  siz inceleyin.. bende evde klimayı inceliyorum nasıl çalışmıyor diye.. bu güne verilen randevuya da gelmiyor servisiniz.. bakın bakın iyice inceleyin.. aferin süpersiniz..

 • 14 Ağustos
  20:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi