Samsung Servisi Yönlendirmedi.

Salih M. |

Makine kurulumu servis bekle bekle gelmeyince bugün öğleden sonra servis merkezini aradım. ( Güya Müşteri Temsilcisi ) Derya Hanım öğleden sonra geleceklerini söyledi. Zaten öğleden sonra dediğimde 19 'a kadar geleceklerini söyledi ki herhalde 19 'da mesai bitiyor. Ben 18.30' a kadar bekleyip tekrar aradığımda N** Hanım ( Diğer Güya Müşteri temsilcisi ) 1 saate geleceklerini söylediler.

Saat 19'u geçince aradığımda ise tabi ki açan yok. Canlı Destek servisinden destek istediğimde ise kurulum kaydı yok denildi. Tv'yi de Samsung alacaktım ama vazgeçtim. İnşallah şu makineyi kurdurduktan sonra garanti süresince bozulmaz da geri hizmetlerden faydalanmak zorunda kalmam.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  11:41

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 04 Haziran
  23:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.