Samsung Servisi Yanlış Beyanda Bulundu!

Mehmet T. |

Telefonumu 24 eylülde tarihinde Samsung Gaziantep teknik servisine teslim ettim. Yapıldı diye mesaj geldi, pazartesi günü servisi arayıp kargo ile gönderin dedim. Kargoya her gün verilmediğini sadece salı günleri verildiğini o yüzden ertesi gün kargoya vereceklerini söylediler. Çarşamba günü kargoya gittim adınıza bir gönderi yok dediler.

Tekrar firmayı aradım on dakika sonra arayın kargoyla ilgilenen arkadaşa ulaşamıyorum şeklinde bahanelerle, akşama kadar 6 sefer aradım. En son aradığımda kargoya verdiklerini söylediler. Bugün yani perşembe sabah yine aradım yine kargo yok. Servisi aradım tam 7 kez yine aynı şeyler . Bakıyorum birazdan arayın falan . 4447711'i aradım şikayet ettim , onlarda döneceğiz deyip dönmediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Çağrı Merkezi Bilgilendirme Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet T.
  06 Ekim
  13:30

  444 77 11 ü de iki sefer aradım ve ürünün teslim edildi göründüğünü söylediler bu daha büyük bir sorun bence. İnceleyip geri dönüş yapacaklarını söylediler fakat hala arayıp soran yok. Telefonum sonunda dün geldi ve yanında gelen fiş de 25.09 tarihinde teslim edildi diye görünüyor fakat ben ürünü 05.10 tarihinde teslim aldım hala şikayetçiyim yani ve mantıklı bir açıklama bekliyorum

 • 05 Ekim
  21:48

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,