Samsung Servisi Yan Sanayi Anakart Kullandı.

Cuneyt T. |

Samsung Note 2 telefonum garanti kapsamında arama yapmıyor, donuyor şikayetiyle Ankara Destech yetkili servisine verdim. Telefonda sıvı teması tespitiyle anakartın değişimi için ücret talep ettiler. Telefon sıvıya maruz kalmadığı için tamirini kabul etmedim ve telefonu teslim aldım. Şarj etmek istediğimde telefonun çalışmadığını fark ettim.

4447711'i arayarak şikayetimi bildirdim. Telefonu tekrar servise götürmemi detaylı incele talebinde bulunmamı söylediler. Telefonu servisten aldıktan 1 saat sonra Ankara bulut yetkili servisine teslim ettim Bugün teslim aldıktan hemen sonra özel bir teknik servise gittim telefonu açtıklarında anakartın orijinal olmadığını erişa etiketli yan sanayi bir anakart olduğunu söylediler. Teşekkürler Samsung helal olsun.

Etiketler :

Ana Kart Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  18:22

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.