Samsung Servisi Wi-Fi Sorununu Çözemedi!

Adnan E. |

Almış olduğum Samsung S4 marka cep telefonu aldığımdan itibaren sıkıntı çıkmıştır; fakat Samsung hata yapmaz. Sorun gsm kaynaklıdır diye kendimizi teselli ettik yada teselli etmeye çalıştık. Her ne sebeple olursa olsun 2000 TL verilmiş. Bir telefonun bu denli saçma basit arızalarla karşımıza çıkması son derece üzücüdür.

Beşiktaş'taki Samsung yetkili servisi(ekmen) telefonumu verdi ama wi- fi sorunu çözülmemiş olarak verilmiş ve acayip sinirli stresliyim. Konuşurken kesinti şuan için yok ancak her an sıkıntı çıkacak gibi hissediyorum güvenim sıfır. Mağduriyetimin giderilmesi en öncelikli isteğimdir. Yoksa tereddütsüz mahkeme yolu görünüyor.

Etiketler :

Wi-Fi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  14:17

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Adnan E.
  28 Ekim
  12:17

  kesinlikle tercih etmeyeceğim bir firma konumuna gelmiştir.Milyar dolarlık şirket olan Samsung sorunu ilk vermede halletmediği gibi yedek telefon temin edemiyor.

 • 22 Ekim
  23:41

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi