Samsung Servisi ve Müşteri Hizmetleri Görevini Yapmıyor.

Mesut Y. |

Daha öncede şikayet yazmıştım, fakat halen sorunum çözülmedi. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımda müşteri temsilcini bana sesini yükseltiyor. Şikayet için takım lideri istiyorum, dalga geçer gibi takım lideri değil şikayet biriminden biri alıyor ve oda yine dalga geçer gibi cihazın 3 sorununa 2 saatte kontrol edilip hata olmadığının servis tarafından bildirildiğini yazıyor.

4. defa oldu gönderiyorum ve artık sizinle yasal yollarla uğraşacağım, çünkü benim kişiliğime hakaret etmeye başladınız. Samsung, servisiniz yalancı diyor, müşteri hizmetleriniz bana hizmet vermesi gerekirken sesini yükseltiyor. Oysa benim tek istediğim parasını verdiğim üründen hizmet alabilmek.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Hizmet Kusuru Çağrı Merkezi Personel Davranışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Mayıs
  11:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi