Samsung Servisi Telefonumun Boyasını Mahvetti.

Koray G. |

Batarya sorunu yüzünden servise verdim, çizik yoktu . Telefonu verdiler arka kapağı kapanmıyor vidalar yanlış sıkılmış dendi. 1 sn. bekle dediler geldi ve telefonun üst kısmında boya dökülmesi ve yan tarafta darbe vardı. Telefonu ilk elime aldığımda benim olmadığını düşündüm. İmei'ne baktım cihaz benim ama soyuk içerisinde ve üzerinde soyulmadan kalan boya parçaları duruyor.

Müdürle konuştum kesinlikle burda olmuş olamaz dedi . Boya döküklerini gösterdim. Bir saniye teknisyene götürelim dedi . Geldiğinde ise boya dökükleri temizlenim çizikler eskitilmişti. Bu cihaz geldiğinde böyleydi dediler. Cihaz şimdide titremiyor. Titreşimi bozuk aldığımdan beri 3.' ye servise gitti 4 olacak. Samsung ürünün iadesi istiyorum.

Etiketler :

Batarya Kasa-Panel Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  15:11

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Koray G.
  04 Mart
  20:45

  Gereğinin yapılmasını sabırsızlıkla bekliyorum en azından kasa deişimide olabilir ben ürünümden memlunum samsung'tanda memlundum ama şu anda şüpeliyim ürün teslim alan arkadaşların tavrı müdürün tavrı çok yanlış 'Al ne yaparsan yap' dercesine önüme attı telefonu resmen . Samsun gibi bi firmanın teknik servisinde yanlış vida sıkılması cihazın darbe alması skandal güvenim kalmadı artık her servise verdiğimde acaba zarar görürmü cihazım diye veriyorum .

 • 04 Mart
  00:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi